482 49 46
Anasayfa » Kanyon OSGB Kurumsal

Kanyon Osgb Kurumsal Vizyonu

KANYON OSGB İş Sağlığı ve İş Güvenliği alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.
Hakkımızda

İnsan ve Kalite odaklı çalışma anlayışı ile Kanyon OSGB farklı sektörlerdeki bilgi birikimini ve tecrübelerini sizlerle paylaşmayı hedeflemektedir

Amacımız işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği seviyesini en üst düzeye çıkararak kaza ve meslek hastalıklarını meydana gelmeden önlemek, mevzuattan kaynaklanan gereklilikleri karşılamak ve işletmenizi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na karşı temsil etmektir.

NEDEN KANYON OSGB?

İş sağlığı ve güvenliği alanında yapılan çalışmalar, öncelikle çalışanların sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını hedeflemektedir. Yaşanan iş kazalarının önlenmesi aynı zamanda iş yerlerinde ürün kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artmasını da sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ve artan rekabet ortamı, küçük ölçekli firmalardan en kurumsal entegre kuruluşlara kadar kalite yönetim sistemlerini özellikle de iş sağlığı ve güvenliği alanındaki yönetim sistemlerini ön plana çıkarmaktadır.

30 Haziran 2012 de çıkarılan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile İş sağlığı ve güvenliği alanında alınacak tedbirlerin işverence yerine getirilmesi ve gözetimi zorunlu hale getirilmiştir.

Kanyon OSGB deneyimli ve uzman kadrosuyla “Önce İş Güvenliği” sloganı ile yola çıkmakta ve İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sizlere çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

 

HİZMETLERİMİZ

İş Güvenliği Uzmanlığı

İşyeri Hekimliği

Diğer Sağlık Personeli

İlkyardım Eğitimi

Periyodik ve Fenni Muayeneler

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yangın Eğitimi

Arama ve Kurtarma Eğitimi

Ambulans Hizmeti

Revir Kurma Hizmeti

mevzuat
hesaplama
tehlike sınıfı hesaplama